نام فیلم : ایکس لارج
نام انگلیسی : X.L
موضوع |ژانر : کمدی
محصول کشور : ایران
سال تولید : ۱۳۹۷
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸
مدت زمان :  ۹۱ دقیقه

تهیه کننده : محمد حسین فرحبخش
نویسنده : محمد عزت خانی
کارگردان : محسن توکلی
بازیگران : اکبر عبدی، محمد رضا شریفی نیا، سحر قریشی، بهاره رهنما، علی صادقی، یوسف تیموری، میر طاهر مظلومی، رضا ناجی، احمد ایراندوست، سحر نظامدوست، سپیده مرادپور، محمدرضا رهبری، مختار سائقی، علیرضا قادری، دلسا کریم زاده

خلاصه داستان :

این فیلم داستان سه جوان امروزی را روایت می‌کند که بعد از رهایی از زندان و در مسیر تحقق رویاهایشان، با اتفاقاتی غیرمنتظره روبرو می‌شوند.

درباره فیلم:

ایکس‌لارج فیلمی به کارگردانی محسن توکلی، نویسندگی محمد عزت‌خانی و تهیه‌کنندگی محمدحسین فرحبخش ساختهٔ سال ۱۳۹۷ است.

ایکس لارج یک فیلم سرگرم کننده است و تماشاگر را با یک قصه‌ کوچه بازاری و از نوع بزن بهادرش سرگرم می‌کند. داستان زندانی‌های بامرام و سربراه شده که هوای یکدیگر را دارند و بیرون از زندان به داد هم می‌رسند. ساده عاشق می‌شوند و به فکر یک زندگی خوب هستند اما فیلم برای تصویر این زندگی دست به هر کاری می‌زند.
انواع آهنگ‌های ترکی و عربی و پایین‌شهری منسوخ را می‌زند و چند جک و شوخی جنسی. باید گفت رسما فیلم برای خندادن مخاطب لطیفه شریفی از خود ندارد.

سایر عوامل فیلم :

مدیر فیلمبرداری: امیر معقولی، بازیگردان: کریم امینی، نویسنده و مدیر تولید: محمد عزت خانی، مدیر برنامه ریزی: لیلی مرادی، موسیقی متن: محمد احمدی، صدابردار صحنه: بابک اخوان، صداگذاری و میکس: حسین ابوالصدق، طراح چهره پردازی: شهرام خلج، طراح صحنه: رامین غفوری،طراح لباس: مهناز غنی.