انیمیشن تور جهانی ترول ها ( Trolls World Tour ( 2020
شب
روز

انیمیشن تور جهانی ترول ها ( Trolls World Tour ( 2020

از 0 رای
تماشای آنلاین + دانلود رایگان ( اما قانونی )
دوبله اختصاصی
محصول : USA
زبان : English
سال ساخت : 2020
زمان :1 ساعت و 30 دقیقه
رده بندی سنی : با نظارت والدین
خلاصه داستان :

انیمیشن تور جهانی ترول ها به کارگردانی Walt Dohrn, David P. Smith محصول ۲۰۲۰ کشور آمریکا است، پاپی و برنچ به همراه دیگر دوستانش برای متحد کردن ترول ها ماموریتی را در پیش می گیرند که سرشار از درگیری و مشکلات است….

نکته

** پیرو قراردادهای منعقد شده با تهیه کنندگان فیلم ها، درطرح نشر رایگانبا همکاری شرکت های ایرانسل، همراه اول و سایر اپراتورها ترافیک حاصل از دانلود یا تماشای آنلاین هر فیلم بصورت درآمد ترافیکی منظور گردیده و مستقیما به حساب تهیه کننده آن فیلم  واریز می شود. |
بنابراین : در این طرح  هزینه ای از کاربران filmasa.ir دریافت نمی شود و دانلود یا تماشای آنلاین فیلم ها توسط شما کاملا رایگان می باشد.

 

معرفی انیمیشن سینمایی تور جهانی ترول ها ( ۲۰۲۰ ) :

انیمیشن تور جهانی ترول ها ( Trolls World Tour ) ملکه پوپی و برنچ با دیدن دنیای متفاوت ترول های دیگر و نوع زندگی آن ها بسیار شگف زده می شوند.زمانی که یک خطر بزرگ دنیای همه ترول ها را تهدید می کند، پوپی و برنچ و دوستان آن ها دوباره آماده جنگیدن می شوند.اما این بار بین ترول ها ترس و اضطراب زیادی وجود دارد.حالا پوپی و برنچ هستند که باید تصمیم بگیرند که چطور به ترول ها کمک کنند…

برپایه : مولان والت دیزنی اثر تونی بانکرافت باری کوک

بررسی

۱
کمپانی یونیورسال قسمت قبلی این فیلم را در سال ۲۰۱۶ ساخت و حال در ادامه، قسمت دوم آن، بیش از آنکه به دنبال خلاقیت‌های جدید برود، موفقیت در گیشه را در‌نظر داشته است؛ حتی در این راستا، از تأثیر موسیقی جذاب و جلوه‌های ظریف بصری به‌خوبی بهره گرفته است. داستان فیلم بسیار آشنا به‌نظر می‌رسد و بیننده احساس می‌کند که قبلاً در این مکان بوده و این داستان را شنیده است. ماجرا دربارۀ ساکنان صلح‌دوست و مهربان جنگل است که عاشق جشن و موسیقی هستند و حالا باید از آداب‌و‌رسوم سرزمین خود دفاع کنند و این سرآغاز اتفاقاتی رنگارنگ و پرهیجان است.
۲
انیمیشن «تور جهانی ترول ها» با عنوان اصلی «Trolls World Tour» مملو از مطالب آموزنده دربارۀ احترام به تنوع سلایق، تحمل عقاید مخالف، محبت و مهربانی با دیگران است.
بخش دانلود
1 تماشای آنلاین و رایگان
1 HLS
1 دانلود با کیفیت HQ-1080 | رایگان
1 دانلود با کیفیت 720 | رایگان
1 دانلود با کیفیت 480 | رایگان
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز