مستند کاملا تحت کنترل (Totally Under Control (2020
شب
روز

مستند کاملا تحت کنترل (Totally Under Control (2020

از 0 رای
تماشای آنلاین و دانلود رایگان ( اما قانونی )
زیرنویس فارسی
محصول : USA
زبان : English
ژانر : مستند
سال ساخت : 2020
زمان :2 ساعت و 3 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین بالای 14 سال
خلاصه داستان :

مستند کاملا تحت کنترل (Totally under control) ناکامی دولت ترامپ در مدیریت بحران کرونا را روایت می کند.

معرفی مستند سینمایی کاملا تحت کنترل (Totally Under Control (2020 :

 مستند کاملا تحت کنترل‍  ساخته جدید الکس گیبنی در مورد ویروس کرونا روز جمعه قبل از برگزاری انتخابات آمریکا منتشر شد و تیزر آن ظرف سه روز بیش از ۶ میلیون بازدید کننده داشت. این امر حاکی از آن است که جهان به دنبال حقیقت است.
این مستند توسط ۳ کارگردان الکس گیبنی، اوفلیا هاروتیونیان و سوزان هیلینگر در مدت ۵ ماه به صورت کاملا مخفیانه ساخته شد و به بررسی عملکرد دولت ترامپ در مورد مدیریت ویروس کرونا و مقایسه ی آن با عملکرد کره جنوبی می‌پردازد.

عنوان فیلم مستند

( عنوان نقد فیلم:« ترامپ گفت : ویروس کرونا کاملاً تحت کنترل است . یک مستند جدید فاش می سازد که چرا چنین نبود؟». نوشتۀ جاستین چانگ هفتم اکتبر ۲۰۲۰).

کاملاً تحت کنترل؛ مستندی با استفاده از دوربین کرونایی

این فیلم به خاطر صراحتش در نگاه به گذشته، بسیار تکان دهنده است(نئون). مستند کاملاً تحت کنترل، سه هفته پیش از برگزاری رسمی انتخابات آمریکا ، توزیع شد. این مستند گرد‌آوری و مصاحبه ای که به قول سازنده اش بیشتر شبیه یک فیلم جنایی از آب درآمده، یاد آور نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا در آمریکاست.
فیلمساز در گفتگو با بیزینس اینسایدر تأکید می‌کند که نمی‌خواسته فیلم، زیاد هم ترامپ محور باشد. از طریق رجوع به قطعه فیلم های آرشیوی و مصاحبه، پاسخ فاجعه آمیز دولت فدرال به یک بحران قابل پیشگیری را بر ملا می‌کند که در مقایسه با سایر کشور های پیشرفته جهان، بد ترین واکنش است. برخی نویسندگان مطبوعات به درس هایی در این فیلم اشاره می کنند.

مقایسه عملکرد دولت ترامپ

در تاریخ ۲۰ ژانویه ۲۰۲۰ (۳۰ دی ۹۸) اولین مورد ابتلا به کرونا به طور همزمان در آمریکا و کره جنوبی مشاهده شد. با گذشت ۹ ماه، این ویروس تاکنون جان ۲۱۰ هزار نفر از شهروندان آمریکایی را گرفته و خسارات اقتصادی گسترده‌ای را به این کشور وارد کرده است. این درحالی است که در کره جنوبی در شرایطی که قرنطینه سفت و سختی هم اعمال نشد، از جمعیت ۵۱ میلیونی شهرنشین تنها ۴۲۰ نفر قربانی کرونا شدند.
مستند کاملا تحت کنترل، فروپاشی کل سیستم آمریکا در اثر قصور و کوتاهی‌های بزرگ رئیس‌جمهوری را آشکار می‌کند و با توسل به شهادت‌های مقامات بهداشتی و گزارشات تحقیقی، اشتباهات دولت آمریکا را در مدیریت این بحران بهداشتی با مخاطب درمیان می‌گذارد.

نکته

** پیرو قراردادهای منعقد شده با تهیه کنندگان فیلم ها، در “طرح نشر رایگان” با همکاری شرکت های ایرانسل، همراه اول و سایر اپراتورها ترافیک حاصل از دانلود یا تماشای آنلاین هر فیلم بصورت درآمد ترافیکی محسوب و مستقیما به حساب شرکت توزیع کننده یا تهیه کننده آن فیلم منظور می گردد. |
بنابراین : در این طرح  هزینه ای از کاربران filmasa.ir دریافت نمی شود و دانلود یا تماشای آنلاین فیلم ها توسط شما کاملا رایگان می باشد.

بخش دانلود
1 تماشای آنلاین
1 دانلود کیفیت HQ-1080 + رایگان
1 دانلود کیفیت 1080 + رایگان
1 دانلود کیفیت 720 + رایگان
1 دانلود کیفیت 480 + رایگان
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز