تورنا ۲ ( اکران آنلاین )
شب
روز

تورنا 2 ( اکران آنلاین )

از 4 رای
محصول : ایران
زبان : فارسی
کارگردان : سیدجواد هاشمی
سال ساخت : 1399
زمان :وارد نشده
رده بندی سنی : وارد نشده
خلاصه داستان :

فیلم داستان پروفسوری را روایت می‌کند که موفق به ساخت یک رستوران شده است. رستورانی که در نهایت به یک سفینه تبدیل می‌شود. حال با ورود چهار نوجوان به قصه و با شیطنت آنان، این سفینه مقداری زودتر از موعد به پرواز درمی‌آید. سفینه در نهایت به فضا رفته و در یک سرزمین ناشناخته فرود می آید.

مدت زمان سانس۱۲ ساعت می باشد و بعد از خرید بلیط میتوانید به صورت انلاین تماشا کنید. ( زمان سانس از لحظه ای که صاحب سانس شروع به تماشای فیلم می کند شروع می شود )

معرفی و بررسی فیلم سینمایی تورنا ۲ :

فیلم تورنا۲ با ژانر کودک و نوجوان اولین فیلم این قشر می باشد که بخاطر انتشار ویروس کرونا در ایران و تعطیلی سینماها به صورت اینترنتی اکران می شود. تجربه ی اکران آنلاین اولین بار با فیلم «خروج» ‎ابراهیم حاتمی‌کیا کلید خورد.
تورنادو فیلمی ماجراجویانه درباره سفر ناخودآگاه چند نوجوان به سیاره‌ای دیگر است! «تورنادو» با مضمون کودک و نوجوان داستان پرفسوری را روایت می‌کند که موفق به ساخت یک رستوران شده است. در مورد خلاصه فیلم باید گفت این فیلم روایت رستورانی که در نهایت به یک سفینه تبدیل می‌شود. حال با ورود چهار نوجوان به قصه و با شیطنت آنان، این سفینه مقداری زودتر از موعد به پرواز درمی‌آید. سفینه در نهایت به فضا رفته و در یک سرزمین ناشناخته فرود می‌آید و ….
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز