کشتارگاه
شب
روز

کشتارگاه

از 0 رای
محصول : ایران
زبان : فارسی
کارگردان : عباس امینی
سال ساخت : 1398
زمان :1 ساعت و 42 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

کشتارگاه درباره مرد جوانی به نام امیر است. امیر به تازگی از فرانسه دیپورت شده و ناخواسته وارد ماجرایی می شود...

کیفیت ۴۸۰: مناسب برای تماشا در تبلت و موبایل

کیفیت ۷۲۰: مناسب برای تماشا در لپ‌تاپ و تبلت

کیفیت ۱۰۸۰: مناسب برای تماشا در تلویزیون

معرفی فیلم سینمایی کشتارگاه :

کشتارگاه با نامش آغاز میشود. شبی ترسناک با قتل سه نفر و تلاش برای پاک کردن رد آنها. همین آغاز تعلیقی و فضای وهم انگیز محیط کشتارگاه و حضور حسن پورشیرازی و مانی حقیقی به اندازه ی کافی برای میخکوب کردن تماشاگر پتانسیل دارد…

دیالوگ فیلم :

رفیق: اینجا صلیب سرخی ها بهت میگن چیتا / امیر: چی ؟؟ / رفیق: چیتا … یوزپلنگ…

بررسی

فیلمساز سعی کرده با ادغام چند موضوع فیلمی اجتماعی بسازد، سکانس اول : دفن اجساد / دعوای عبد و امیر بر سر مسائل خانوادگی / موضوع قاچاق دام و پولشویی و ورود ارز به کشور …شکل کلی فیلم بازنشانی یک کاراکتر خاکستری است که به دلیل شرایط اجتماعی می‌تواند از رانت استفاده کند یا آدم‌های ساده را در دام کلاهبرداری‌های خود بیندازد و از سادگی آن‌ها سوءاستفاده کند.

موضوع فیلم
عباس امینی، کارگردان «کشتارگاه» درارتباط با داستان فیلم می گوید: به دنبال ساختن فیلم جدیدی بودیم که موضوع روز باشد. فیلم‌های قبلی من نتوانستند اکران عمومی خوبی داشته باشند. با انتخاب موضوع دلار و دغدغه جامعه نسبت به آن که موضوع روزاست تصمیم به ساخت این فیلم گرفتم. امینی تصریح می کند: در تحقیقات این فیلم دسترسی کاملی به روند پخش دلار در بازار نداشتیم از این رو به سمت دلارفروش‌های کیفی رفتیم.

نظر عباس امینی (کارگردان) درباره اکران های آنلاین

عباس امینی با حمایت از اکران‌های آنلاین ادامه داد: این اتفاق می‌تواند فرصتی برای فیلم‌های مستقل باشد که مردم بتوانند آن‌ها را ببینند و به مرور بازدید و بیننده آن‌ها هم بیشتر می‌شود. این اکران حتی به آنچه من همیشه ایده‌آلم بوده کمک می‌کند، چون به نظرم باید به زمانی برسیم که به جای اینکه بگوییم یک فیلم چند میلیارد تومان فروخته، بگوییم چند نفر آن را تماشا کرده‌اند. از این طریق حداقل آمار دقیقی از تعداد مخاطبان به دست می‌آید.

البته تاثیرگذاری پرده و تماشای فیلم روی آن یک چیز دیگر است ولی این هم ظرفیتی است که دنیا به سمت آن رفته و با توجه به شرایط فعلی بیشتر هم رونق گرفته است. با این حال من هم با توجه به شرایط مشغول ‌بررسی هستم تا به اکران آنلاین فیلم برسیم. البته از آنجا که صدای فیلم «کشتارگاه» برای پرده سینما تنظیم شده بود، اگر قرار باشد به صورت نسخه اینترنتی پخش شود لازم است صدای آن تغییر کند چون ممکن است یک نفر روی موبایل فیلم را ببیند و باید متناسب با مدیوم جدید صدا را تنظیم کنیم.

بخش دانلود
5 بخش دانلود
BluRay 1080p Full HD
BluRay 1080p
BluRay 720p
BluRay 480p
Web Dl
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز