باغ اسرار آمیز (The Secret Garden (2020
شب
روز

باغ اسرار آمیز (The Secret Garden (2020

از 2 رای
تماشای آنلاین و دانلود رایگان ( اما قانونی )
دوبله فارسی
زبان : English
کارگردان : Marc Munden
سال ساخت : 2020
زمان :1 ساعت و 39 دقیقه
رده بندی سنی : با نظارت والدین
خلاصه داستان :

کشف یک باغ مخفی اسرارآمیز در خانه عمویش توسط یک نوجوان فوق العاده بازیگوش و ماجراجو که خیلی ...

معرفی فیلم سینمایی باغ اسرار آمیز (The Secret Garden (۲۰۲۰ :

فیلم باغ اسرارآمیز (The Secret Garden) دختری نوجوان که والدینش را به تازگی از دست داده، برای ادامه زندگی راهی عمارت عموی بداخلاقش می‌شود. او در آنجا باغی اسرارآمیز را کشف می‌کند و…
در فیلم باغ اسرارآمیز The Secret Garden 2020 مری لنوکس جوان در قرن نوزدهم در هند یتیم می شود بعد از اینکه والدینش تسلیم وبا شدند. او برای زندگی با عمویش آرچیبالد کریون به ییلاقات انگلیسی فرستاده می شود، و زمان را با خدمتکاران، که تنها دوستان واقعی او در خانه بزرگ هستند، سپری می کند تا آن ها را بشناسد. جهان او به طرز چشمگیری تغییر می کند، اگرچه، وقتی یک رابین (سینه سرخ) اسرارآمیز او را به یک باغ مخفی پر از ماجراها معرفی می کند، او با پسر عموی خود که هرگز نمی دانسته روبرو می شود.

 

بازیگران و نقش ها

فیلم سینمایی سکرت گاردن یا باغ مخفی (The Secret Garden) فیلمی خانوادگی، درام و فانتزی، محصول سال ۲۰۲۰ کشورهای انگلیس، چین، فرانسه و آمریکا به کارگردانی مارک ماندن است و نویسندگی آن برعهده جک تورن و فرانسس هاجسن برنت بوده و بازیگرانی چون دیکسی اجریکس، ریچارد هنسل، دیوید وری، تامی جین سریج، جولی والترز، میو درمودی، کالین فرث و آیسیس دیویس در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. فیلم باغ اسرارآمیز براساس رمانی با همین عنوان ساخته شده و نقدهای مثبتی از سوی منتقدین دریافت کرده است.

نکته

** پیرو قراردادهای منعقد شده با تهیه کنندگان فیلم ها، درطرح نشر رایگانبا همکاری شرکت های ایرانسل، همراه اول و سایر اپراتورها ترافیک حاصل از دانلود یا تماشای آنلاین هر فیلم بصورت درآمد ترافیکی منظور و مستقیما به حساب شرکت توزیع کننده یا تهیه کننده آن فیلم  واریز می گردد. |
بنابراین : در این طرح  هزینه ای از کاربران filmasa.ir دریافت نمی شود و دانلود یا تماشای آنلاین فیلم ها توسط شما کاملا رایگان می باشد.

بخش دانلود
1 تماشای آنلاین و رایگان
1 دانلود با کیفیت HQ-1080 | رایگان
1 دانلود با کیفیت 1080 | رایگان
1 دانلود با کیفیت 720 | رایگان
1 دانلود با کیفیت 480 | رایگان
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز