پرنده رنگین (The Painted Bird (2019
شب
روز

پرنده رنگین (The Painted Bird (2019

از 0 رای
تماشای آنلاین و دانلود رایگان ( اما قانونی )
دوبله فارسی
کارگردان : Václav Marhoul
سال ساخت : 2019
زمان :2 ساعت و 49 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

داستان درباره پسر بچه ای است که در طول جنگ جهانی دوم به دنبال یک سرپناهی در شرق اروپاست. او در آنجا با شخصیت های مختلفی روبرو می شود... این فیلم بر پایه رمان پرنده رنگین ساخته شده است.

معرفی فیلم سینمایی پرنده رنگین (The Painted Bird (۲۰۱۹ :

واتسلاو مارهول کارگردان اهل کشور جمهوری چک، سه ساعت زمان به شرح تاریخ پراکنده از جنگ جهانی دوم را به وحشتی وهم‌آلود در تاخت و تازهای وحشیانه در اروپای شرقی در فیلم پرنده رنگین The Painted Bird اختصاص داده است. داستان فیلم با اقتباس از رمانی با همین نام به قلم یرژی کوشینسکی در سال ۱۹۶۵، که خاطرات پیچیدهٔ بازماندگان را گردآوری کرده بود، ساخته شده است. عنوان آن از صحنه‌ای که یک پرنده سار با رنگ سفید در گروهش به جای دشمن اشتباه گرفته می‌شود و دیگر پرندگان او را به قتل می‌رسانند، گرفته شده است. این صحنه در فیلم با جزئیات هولناکی به تصویر کشیده شده که در مقایسه با دیگر صحنه‌ها، بسیار لطیف‌تر است.

نکته

** پیرو قراردادهای منعقد شده با تهیه کنندگان فیلم ها، در “طرح نشر رایگان” با همکاری شرکت های ایرانسل، همراه اول و سایر اپراتورها ترافیک حاصل از دانلود یا تماشای آنلاین هر فیلم بصورت درآمد ترافیکی محاسبه و مستقیما به حساب شرکت توزیع کننده یا تهیه کننده آن فیلم منظور می گردد. |
بنابراین : در این طرح  هزینه ای از کاربران filmasa.ir دریافت نمی شود و دانلود یا تماشای آنلاین فیلم ها توسط شما کاملا رایگان می باشد.

بخش دانلود
1 تماشای آنلاین
1 دانلود کیفیت 480 | رایگان
1 دانلود کیفیت 720 | رایگان
1 دانلود کیفیت 1080 | رایگان
1 دانلود کیفیت HQ1080 | رایگان
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز