آخرین روزهای جنایت آمریکا The Last Days of American Crime
شب
روز

آخرین روزهای جنایت آمریکا The Last Days of American Crime

از 0 رای
محصول : USA
کارگردان : Olivier Megaton
سال ساخت : 2020
زمان :2 ساعت و 28 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین بالای 17 سال
خلاصه داستان :

فیلم آخرین روزهای جنایت آمریکایی به کارگردانی الیویر مگاتن محصول ۲۰۲۰ کشور امریکا است، گروهی از دزدان بانک ها قبل از جلوگیری دولت از جرم ها و دستگیری مجرمان برای بزرگترین و خطرناک ترین سرقت آماده میشوند …

نکته

** پیرو قراردادهای منعقد شده با تهیه کنندگان فیلم ها، درطرح نشر رایگانبا همکاری شرکت های ایرانسل، همراه اول و سایر اپراتورها ترافیک حاصل از دانلود یا تماشای آنلاین هر فیلم بصورت درآمد ترافیکی منظور گردیده و مستقیما به حساب تهیه کننده آن فیلم  واریز می شود. |
بنابراین : در این طرح  هزینه ای از کاربران filmasa.ir دریافت نمی شود و دانلود یا تماشای آنلاین فیلم ها توسط شما کاملا رایگان می باشد.

 

معرفی فیلم سینمایی آخرین روزهای جنایت آمریکا ( The Last Days of American Crime ( ۲۰۲۰ :

فیلم آخرین روزهای جنایت آمریکایی (The Last Days of American Crime) آینده ای نه چندان دور از تصمیمات دولت آمریکا را به تصویر می کشد. دولت قصد دارد سیگنالی را پخش کند که یک پاسخ نهایی به تروریسم و جنایت باشد. سارق بانکی عضو گروهی می شود تا قبل از اقدام دولت، بزرگترین و تاریخی ترین سرقت را انجام دهند.

نقش ها

فیلم آخرین روزهای جنایت آمریکایی محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن ، جنایی می‌باشد و به کارگردانی Olivier Megaton در سال ۲۰۲۰ ساخته شده است. در فیلم آخرین روزهای جنایت آمریکایی بازیگرانی چون Edgar Ramírez، Kate Normington، Neels Clasen، Tony Caprari، و… به ایفای نقش پرداخته اند.
بخش دانلود
1 تماشای آنلاین و رایگان
1 HLS
1 دانلود با کیفیت HQ-1080 | رایگان
1 دانلود با کیفیت 720 | رایگان
1 دانلود با کیفیت 480 | رایگان
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز