مزاحم | تماشای آنلاین + دانلود رایگان قانونی
شب
روز

مزاحم | تماشای آنلاین + دانلود رایگان قانونی

از 0 رای
طرح نشر رایگان
محصول : ایران
زبان : فارسی
کارگردان : سیروس الوند
سال ساخت : 1381
زمان :یک ساعت و 43 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

نیما دادگر و همسر جوانش غزل در حال بازی در یک فیلم هستند. تلفن های مشکوک زیادی باعث ناراحتی نیما و غزل می شود. مزاحم به نیما می گوید که او قاتل همسر سابق نیما است و ....

نکته

** پیرو قراردادهای منعقد شده با تهیه کنندگان فیلم ها، درطرح نشر رایگانبا همکاری شرکت های ایرانسل، همراه اول و سایر اپراتورها ترافیک حاصل از دانلود یا تماشای آنلاین هر فیلم بصورت درآمد ترافیکی منظور گردیده و مستقیما به حساب تهیه کننده آن فیلم  واریز می شود. |
بنابراین : در این طرح  هزینه ای از کاربران filmasa.ir دریافت نمی شود و دانلود یا تماشای آنلاین فیلم ها توسط شما کاملا رایگان می باشد.

 

معرفی فیلم سینمایی مزاحم :

نیما دادگر و همسر جوانش غزل در حال بازی در یک فیلم هستند. تلفن های مشکوک زیادی باعث ناراحتی نیما و غزل می شود. مزاحم به نیما می گوید که او قاتل همسر سابق نیما است و حالا قصد دارد غزل را بکشد. مزاحمت ها با صدای یک زن است و به همین خاطر شک و ظن غزل تحریک می شود و نیما و غزل با هم درگیر می شوند.

بالاخره نیما دختر مزاحم را پیدا می کند و اتاق او را پر از عکس های خود می بیند و در حضور غزل با مزاحم روبرو می شود، ولی در آنجا می فهمند که او در واقع پسری است که دوست سابق غزل بوده و حالا می خواهد انتقام عشق از دست رفته اش را بگیرد. نیما اسلحه ی او را نابود می کند و همه چیز به خوبی خاتمه می یابد.

بررسی

«مزاحم» ساخته سیروس الوند از جمله فیلم‌هایی است که یک روانی متفاوت خلق می‌کند. پسری که در غم عشق از دست رفته خود دست به هرکاری می‌زند تا انتقامش را از معشوقه سابق خود و همسر او بگیرد. او به درجه‌ای از جنون می‌رسد که خود را زن‌پوشه می‌کند و با آرایش و ظاهری زنانه وارد زندگی معشوقه سابق خود و همسرش می‌شود تا آن را از هم بپاشد.

 

اساسا انتقام گرفتن لزوما به جنون ارتباطی پیدا نمی‌کند و نمی‌توان هر انتقام گیرنده یا جنایتکار خانوادگی را یک روانی پنداشت اما راه حلی که به ذهن شخصیت در «مزاحم» می‌رسد، بسیار بیمارگونه است و تنها از یک ذهن مریض و روان‌پریش می‌تواند منتج شود.

او آزارهای خود را با مزاحمت تلفنی و معرفی خود به عنوان قاتل زن سابق مرد آغاز می‌کند و قصدش این است آن‌ها را هم بکشد و همچنین با حضور در هییت یک زن سر صحنه فیلمبرداری باعث می‌شود دختر نسبت به همسرش مشکوک شود و زندگی‌شان در آستانه فروپاشی قرار بگیرد. هرچند دست روانی داستان در انتها رو می‌شود و شکست می‌خورد اما تصویری ترسناک از یک روانی مزاحم برای تماشاگر می‌سازد.

جشنواره‌ها

خانه سینما

مزاحم در ششمین دوره جشن خانه سینما (۱۳۸۱) در بخش بهترین چهره پردازی (عاطفه رضوی – مهرداد شکرآبی) کاندید تندیس زرین بوده‌است.

جشنواره فیلم فجر

این فیلم در بیستمین دوره جشنواره فیلم فجر در بخش بهترین فیلمبرداری (علی الهیاری) کاندید دریافت سیمرغ بلورین بوده‌است.

جشنواره فیلم مومبای

همچنین فیلم مزاحم در ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مومبای هند (۱۳۸۲) حضور داشته‌است.

بخش دانلود
1 تماشای آنلاین و رایگان
1 HLS
1 دانلود با کیفیت 720 | رایگان
720 MG
1 دانلود با کیفیت 480 | رایگان
840 MG
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز