خوب، بد، جلف ۲ : ارتش سری
شب
روز

خوب، بد، جلف 2 : ارتش سری

از 2 رای
محصول : ایران
زبان : فارسی
سال ساخت : 1399
زمان :1 ساعت و 48 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

خوب، بد، جلف 2: ارتش سری داستان گروهی ضدانقلابی به ریاست دکتر مدنی را روایت می کند که زیرنظر دونالد ترامپ ماموریتی به فربد در ایران می دهند و آنها را به عنوان گروه فیلمبرداری به ایران می فرستند.

معرفی فیلم سینمایی خوب، بد، جلف ۲ :

گروهی ضد انقلابی به ریاست دکتر مدنی(فرهاد آییش) و زیر نظر دونالد ترامپ ماموریتی به فربد (حامد کمیلی) در ایران به عنوان گروه فیلمبرداری به ایران بفرستد. در آنجا پژمان جمشیدی و سام درخشانی به عنوان بازیگر های فیلم ارتش سری انتخاب می شوند. فربد سعی در انجام عملیات است اما پژمان و سام تقریبا همه چی را به هم می ریزند و……

بررسی

کمدی پیمان قاسم خانی که همزمان با بازگشایی سینماهای کشور اکران خود را از سر گرفته بود و با آغاز فاز دوم بحران کرونا به اکران آنلاین پیوست؛ اکنون با پشت سر گذاشتن یک اکران موفق در فضای آنلاین وارد نمایش خانگی شده است.

فیلم خوب بد جلف ۲ ارتش سری یکی از فیلم های به نام کمدی در سال جاری است که توانست تعداد زیادی از مخاطبان را به سینمای های کشور بکشاند . این اثر در ابتدا قرار بود یک سریال در شبکه نمایش خانگی باشد اما در انتها تبدیل به یک فیلم ۱۳۵ دقیقه ای شد . این فیلم در واقع ادامه بخش اول آن است که اگر چه داستان آن ها مشترک نیست اما دقیقا همان شخصیت ها به ایفای نقش می پردازند که البته از نظر مخاطب هم بسیار موفق بوده اند .
این فیلم پایان مشخصی ندارد و در پایان ما را به دیدن خوب، بد، جلف ۳: رادیو اکتیو دعوت میکند که دنباله ی مستقیم این فیلم میباشد. از بازیگران این فیلم میتوان به پژمان جمشیدی ، سام درخشانی ، و… اشاره کرد

نقد

ویژگی پت و مت گونه و تا حدودی کمیک زوج پژمان جمشیدی و سام درخشانی اجازه طرح مسائل دیگر را از داستان می گیرد . پیمان قاسم خانی سعی دارد لورل و هاردی در سینمای ایران خلق کند.

برای اینکه تکرار مکررات نشود از موقعیت‌های کمدی که در قسمت اول شاهد آن بودیم در این قسمت خبری نیست چراکه قاسم‌خانی با چند موقعیت جدید، مثل دزدی کیک زرد و جریان جاسوسی و استفاده کاریکاتوری از ترامپ سعی داشته یک کمدی جاسوسی خلق کند.

پیمان قاسم خانی در این فیلم، خرده پیرنگی سیاسی وارد آن کرده و پای کیک زرد را به داستان خود کشیده است تا بتواند قسمت بعدی را نیز بسازد (خوب بد جلف ۳ : رادیو اکتیو)

کارگردان ( پیمان قاسم خانی) :

«خوب، بد، جلف» اولین فیلم پیمان قاسم‌خانی در سال ۹۵ با استقبال مخاطب مواجه شد که می‌توانیم بگوییم به عنوان یک اثر اول با پیشینه نوشتاری قاسم‌خانی و این بار در کارگردانی موفق بود، بنا بر همین شرایط قاسم‌خانی تصمیم گرفته که قسمت دوم این فیلم را بسازد.

بازیگران و نقش ها :

سام درخشانی سام
پژمان جمشیدی پژمان
حامد کمیلی فربد
ریحانه پارسا آناهیتا
فرهاد آئیش مدنی
گوهر خیراندیش بشارتی
ستاره پسیانی مژده
مارال فرجاد نگین
علی اوجی علی
شکیب شجره آصف
الهام شعبانی سحر
بخش دانلود
5 بخش دانلود
BluRay 1080p Full HD
BluRay 1080p
BluRay 720p
BluRay 480p
Web Dl
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز