سریال شهرزاد

سریال شهرزاد را می‌توان پرفروش‌ترین و پرمخاطب‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی ایران دانست.

سریال شهرزاد به کارگردانی حس فتحی از سال ۱۳۹۳-۱۳۹۴به نمایش خانگی درآمد این سریال محبوب ترین سریال برای بینندگان شد که هر هفته یک قسمت به بازار عرضه می شد ما مجموعه کامل این سریال را به صورت یکجا برای شما عزیزان عرضه می کنیم تا ازتماشای این سریال جذاب درکنار خانواده لذت ببرید.

سریال شهرزاد با بازی شهاب حسینی، ترانه علیدوستی، مصطفی زمانی که شخصیتهای اصلی داستان بودند بازی بسیار جالبی درکنارهم ارائه دادند.

این سریال به دلیل داربودن قصه ی خوب و جذاب از طرف مخاطبان دنبال می شد و یکی از عوامل موفقیت این سریال داشتن تیم قوی و کاراکترهایی بود که روی تک تک آنها فکر شده بود و در جریان قصه نقش و تاثیر داشتند.

خلاصه داستان :

۱

شروع داستان از آنجایی است که دو دلداده یعنی فرهاد (مصطفی زمانی ) و شهرزاد (ترانه علیدوستی) قرار هست باهم ازدواج کنند شهرزاد شخصیتی مستقل دارد و دانشجوی رشته پزشکی است و فرهاد دانشجوی ادبیات.پدران این دو از سرشناسترین و ثروتمندترین اشخاص شهر هستند که دو دوست قدیمی اند و خانواده بزرگ آقا(علی نصیریان)دخترش شیرین و دامادش (شهاب حسینی) است که بچه دارنمی شوند.
۲
فرهاد از طرفداران دکتر مصدق است این سریال هم برمبنای دوره ی دکتر مصدق اتفاق می افتد و فرهاد دریک بخش روزنامه نگاری کارمی کند که بعداز کودتای ۲۸ مرداد در آشوب و درگیری به اتهام قتل به اعدام محکوم می شود دراین میان شهرزاد و پدر فرهاد دست به دامان بزرگ آقا که نفوذ زیادی دارد می شوند و فرهاد را ازاعدام نجات می دهند و خانواده فرهاد برای رفع تلخی ها تصمیم می گیرند عروسی  این دو دلداده را برپاکنند که….

درباره سریال:

سریال شهرزاد همزمان در کشور  آلمان نیز پخش می شد این سریال با هنرنمایی سه نسل از بازیگران کنار هم  سریال  پر  هزینه ای بوده است .
شهرزاد مجموعه‌ای نمایشی است که فصل اول آن در سال ۱۳۹۴ در ۲۸ قسمت  و فصل دوم آن در سال ۱۳۹۶ در ۱۵ قسمت پخش شد. همچنین فصل سوم این سریال هم در ۱۶ قسمت در زمستان ۱۳۹۶ آغاز شد و در ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ پایان یافت.