پروژه قدرت (Project Power (2020
شب
روز

پروژه قدرت (Project Power (2020

از 0 رای
محصول : USA
زبان : English
سال ساخت : 2020
زمان :1 ساعت و 53 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین بالای 17 سال
خلاصه داستان :

داستان اصلی فیلم دربارهٔ دارویی است که به فرد به مدت ۵ دقیقه قدرتی ابرانسانی می‌دهد.

معرفی و بررسی فیلم سینمایی پروژه قدرت (Project Power (۲۰۲۰ :

در شهر نیواورلئان، یک قاچاقچی مواد مخدر و یک پلیس محلی با یک سرباز سابق ارتش همراه می‌شوند تا از توزیع قرصی جلوگیری کنند که ظرف مدت پنج دقیقه، مصرف‌کننده را از قدرت‌های مافوق بشری برخوردار می‌سازد و…

فیلم پروژه قدرت (Project Power) در شهر نیواورلئان قرصی که ابرقدرت های هر فرد را فعال می کند پخش می شود،که باعث می شود میزان جرم و جنایت زیاد شود .یک پلیس محلی با همکاری کهنه‌ سربازی با بازی جیمی فاکس به دنبال تولید کننده این دارو هستند تا جلوی ساخت این قرص را بگیرند.

چرا که هر شخص پس از مصرف کپسول انرژی‌بخش برای ۵ دقیقه از قدرت ویژه‌ی خود برخودار می‌شود و می‌تواند روی آن حساب باز کند.

 

نقش ها

جیمی فاکس، جوزف گوردون لویت و دومینیک فیش‌بک در نقش‌های اصلی این فیلم هستند و مشین گان کلی، خودریگو سانتورو و ایمی لندکر در کنار آنان به ایفای نقش می‌پردازند.

یک برگ برنده‌ی فیلم برای دستیابی به هدف خود تاکید روی شخصیت‌هایی ساده است که همزمان جدا از هم و متصل به یکدیگر هستند. این یعنی آن‌ها باتوجه‌به ارتباط غیرمستقیمی که به خاطر کپسول ابرقهرمانی با یکدیگر پیدا کرده‌اند، به شکل زورکی کنار هم قرار نمی‌گیرند.

نکته

** پیرو قراردادهای منعقد شده با تهیه کنندگان فیلم ها، درطرح نشر رایگانبا همکاری شرکت های ایرانسل، همراه اول و سایر اپراتورها ترافیک حاصل از دانلود یا تماشای آنلاین هر فیلم بصورت درآمد ترافیکی منظور گردیده و مستقیما به حساب تهیه کننده آن فیلم  واریز می شود. |
بنابراین : در این طرح  هزینه ای از کاربران filmasa.ir دریافت نمی شود و دانلود یا تماشای آنلاین فیلم ها توسط شما کاملا رایگان می باشد.

بخش دانلود
1 تماشای آنلاین و رایگان
1 دانلود با کیفیت 480 | رایگان
1 دانلود با کیفیت 720 | رایگان
1 دانلود با کیفیت 1080 | رایگان
1 دانلود با کیفیت HQ-1080 | رایگان
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز