انیمیشن شاهزاده روم | تماشای آنلاین + دانلود رایگان اما قانونی
شب
روز

انیمیشن شاهزاده روم | تماشای آنلاین + دانلود رایگان اما قانونی

از 1 رای
انیمیشن سینمایی شاهزاده روم برای نخستین بار در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و توانست لوح تقدیر ویژه این دوره از جشنواره را از علیرضا رضاداد، دبیر جشنواره دریافت کند.
پرمخاطب‌ترین انیمیشن تاریخ ایران
کارگردان : هادی محمدیان
سال ساخت : 1394
زمان :وارد نشده
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

شاهزاده روم داستان عاشقی و دلدادگی پرنسسی مسیحی و پاکدامن به نام ملیکا را روایت می کند که از تبار پدر از نوادگان یشوعا وصی حضرت عیسی و از تبار مادر نواده قیصر روم است. سرنوشت این بانوی پاکدامن به گونه ای رقم می خورد که وی نهایتاً به بلاد اسلامی عزیمت می کند... این پرنسس مسیحی نهایتاً پس از آنکه به همسری امام یازدهم شیعیان در می آید، مادر منجی بشریت می گردد

** پیرو قراردادهای منعقد شده با تهیه کنندگان فیلم ها، درطرح نشر رایگانبا همکاری شرکت های ایرانسل، همراه اول و سایر اپراتورها ترافیک حاصل از دانلود یا تماشای آنلاین هر فیلم بصورت درآمد ترافیکی منظور گردیده و مستقیما به حساب تهیه کننده آن فیلم  واریز می شود. |
بنابراین : در این طرح  هزینه ای از کاربران filmasa.ir دریافت نمی شود و دانلود یا تماشای آنلاین فیلم ها توسط شما کاملا رایگان می باشد.

 

معرفی و بررسی انیمیشن سینمایی شاهزاده روم :

این انیمیشن سینمایی در مدت ۱۵ماه توسط «گروه هنرپویا» (کنسرسیوم مشترک مؤسسات فرهنگی هنری هفت سنگ و سلوک افلاکیان) و با همکاری مؤسسه مجله مهدی لبنان و پیش فروش نسخه عربی آن به مجله مهدی کشور لبنان تولید شده‌است. بودجه این پروژه ۲ میلیارد تومان عنوان گردید.
«شاهزاده روم» در ۱۳ آبان ۱۳۹۴ به اکران عمومی درآمد و موفق شد با استقبال ۱٫۵ میلیونی مخاطبان و فروش ۵ میلیارد تومانی در گیشه سینماها به پرمخاطب‌ترین انیمیشن تاریخ ایران و سومین فیلم پرفروش سال ۹۴ تبدیل شود.

جوایز

ردیفسالجایزه
۱۱۳۹۵لوح تقدیر ویژه از هجدهمین جشن سینمای ایران
۳۱۳۹۳لوح تقدیر ویژه از چهارمین دوره جشن سینمای انقلاب
۴۱۳۹۳لوح تقدیر ویژه از نهمین دوره جشنواره رویش
۵۱۳۹۳لوح تقدیر ویژه از سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر
محمدرضا زائری: شاهزاده روم، یک گام بسیار بلند و خدمت بسیار ارزشمند است که توسط یک گروه جوان و پرتوان با دست خالی تولید شد.

اکران بین المللی

شاهزاده روم تحت عنوان امیره الروم پیش از اکران عمومی در ایران، در لبنان به اکران درآمد. در مراسم افتتاحیه اکران «شاهزاده روم» در لبنان، مسئولین مختلف لبنان از جمله ریمون عریجی وزیر فرهنگ لبنان حضور داشت.
عریجی در این مراسم ضمن تقدیر ویژه از سازندگان این اثر، در سخنانی ضمن تجلیل از محتوای بین ادیانی این اثرُ آغاز حمایتهای فرهنگی هنری جمهوری اسلامی ایران از مردم لبنان را مورد تقدیر قرار داد و به نفع دو کشور دانست.
«شاهزاده روم» علاوه بر لبنان در عراق، عربستان، کویت، ساحل عاج، بحرین، امارات متحده عربی، فرانسه و انگلستان به نمایش درآمده‌است.

نقش ها

آهنگساز: آریا عظیمی‌نژاد

بخش دانلود
1 تماشای آنلاین
1 HLS
1 کیفیت 1080 | رایگان
1 کیفیت 720 | رایگان
694 MG
1 کیفیت 480 | رایگان
493 MG
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز