پسر آدم، دختر حوا | تماشای آنلاین + دانلود رایگان اما قانونی
شب
روز

پسر آدم، دختر حوا | تماشای آنلاین + دانلود رایگان اما قانونی

از 0 رای
پسر آدم، دختر حوا دومین فیلم سینمایی رامبد جوان است.
پرمخاطب ترین کمدی فاخر سینمای ایران
محصول : ایران
زبان : فارسی
کارگردان : رامبد جوان
سال ساخت : 1389
زمان :وارد نشده
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

فرهود و مینا، دو وکیل جوان بر سر تصاحب دفتر کاری که با کلاهبرداری به آن دو داده شده، به رقابت می‌پردازند. در این بین ناصر و محبوبه می‌خواهند از هم جدا شوند. فرهود و مینا وکالت این دو را می‌پذیرند و رقابتشان وارد دور تازه‌ای می‌شود.

** پیرو قراردادهای منعقد شده با تهیه کنندگان فیلم ها، درطرح نشر رایگانبا همکاری شرکت های ایرانسل، همراه اول و سایر اپراتورها ترافیک حاصل از دانلود یا تماشای آنلاین هر فیلم بصورت درآمد ترافیکی منظور گردیده و مستقیما به حساب تهیه کننده آن فیلم  واریز می شود. |
بنابراین : در این طرح  هزینه ای از کاربران filmasa.ir دریافت نمی شود و دانلود یا تماشای آنلاین فیلم ها توسط شما کاملا رایگان می باشد.

 

معرفی و بررسی فیلم سینمایی پسر آدم، دختر حوا :

مینا بزرگمهر و فرهود زندی دو وکیل جوان و تازه کار هستند که به شکلی ناخواسته و به دلیل فریب کاری دو بنگاه معاملات ملکی، سر از یک ساختمان درمی آورند و ناچار می شوند یک آپارتمان را با شراکت هم اجاره کنند.
آنها هر یک دفتر وکالت خود را سر و سامان می دهند، اما همواره با هم در مشاجره و رقابت هستند. شرط می کنند هر کس موفق شد زودتر وکالت کسی را عهده دار شود، حق ماندن در آن ساختمان را دارد. ورود سیامک و خواهرش به این دفتر، عملاً این شرط را باطل می کند، چون ابتدا آنها به مینا مراجعه می کنند و سپس با دسیسه فرهود مجبور می شوند پرونده را به او بسپارند. پرونده درباره زوجی است که پس از جدایی، بر سر حضانت فرزندشان با هم اختلاف دارند.
فیلمی در مایه‌های «اتش بس» و اولین فیلم خوب رامبد جوان. فیلمی که از دل دعوا و لج و لج‌بازی دو کاراکتر اصلی‌اش عشق و عاشقی می‌سازد. از جمله نکات مثبت فیلم بازی خوب مهناز افشار و حامد کمیلی بود. خصوصا حامید کمیلی بسیار فراتر از انتظار است.

 

نقش ها

مهناز افشار مینا بزرگمهر
حامد کمیلی فرهود زندی
رامبد جوان ناصر نیکخو
شیلا خداداد محبوبه ابتهاج
لیلا اوتادی ساناز
فرامرز صدیقی پدر مینا
کیومرث ملک مطیعی آقای قنبری
حسین محب اهری قاضی
محمود بنفشه خواه صاحب دفتر
سعید پیردوست املاکی
محسن قاضی مرادی املاکی
مهوش وقاری مادر فرهود
ملکه رنجبر موکل
کیانوش گرامی تاجر
اردشیر کاظمی پدر ناصر
علیرضا ریاحی سیامک
بخش دانلود
1 تماشای آنلاین
1 HLS
1 کیفیت 720 | رایگان
1.7 GB
1 کیفیت 480 | رایگان
950 MG
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز