نسکافه داغ داغ | تماشای آنلاین + دانلود رایگان قانونی
شب
روز

نسکافه داغ داغ | تماشای آنلاین + دانلود رایگان قانونی

از 0 رای
طرح نشر رایگان
محصول : ایران
زبان : فارسی
کارگردان : علی قوی تن
سال ساخت : 1385
زمان :وارد نشده
رده بندی سنی : وارد نشده
خلاصه داستان :

زنی جوان به نام نیکا به گویندگی برنامه های عروسکی علاقه دارد، اما همسرش که یک کارخانه عروسک سازی را اداره می کند با او مخالف است. نیکا با کمک استاد خود دست به ترفندهایی می زند و ماجراهایی شیرین می آفریند....

نکته :

** پیرو قراردادهای منعقد شده با تهیه کنندگان فیلم ها، درطرح نشر رایگانبا همکاری شرکت های ایرانسل، همراه اول و سایر اپراتورها ترافیک حاصل از دانلود یا تماشای آنلاین هر فیلم بصورت درآمد ترافیکی منظور گردیده و مستقیما به حساب تهیه کننده آن فیلم  واریز می شود. |
بنابراین : در این طرح  هزینه ای از کاربران filmasa.ir دریافت نمی شود و دانلود یا تماشای آنلاین فیلم ها توسط شما کاملا رایگان می باشد.

 

معرفی و بررسی فیلم سینمایی نسکافه داغ داغ :

نیکا با تلاش بسیار سرنجام موفق می شود وارد حرفه دوبله برنامه های عروسکی شود اما اطرافیانش از جمله شاهین، همسرش که کارخانه عروسک سازی دارد با او مخالفت میکنند. نیکا به کارش ادامه میدهد و شاهین نیز او را از خانه طرد میکند . نیکا علیرغم علاقه شدیدش به دو فرزند خردسال خود اما حاضر به سازش نمیشود.

به زودی نیکا با طراحی چهره تازه ای برای خود از جانب استاد معیریان چهره محبوب برنامه های کودکان به نام بی بی میگردد. شاهین ورشکست می شود و برای نجات کارخانه اش به نیکا مراجعه میکند بی آنکه او را بشناسد. نیکا عروسک های کارخانه شاهین را در برنامه اش به کار میگیرد و باعث فروش و نجات کارخانه میشود.

پس از مدتی شاهین متوجه میگردد که بی بی همان نیکا است. لذا با عذرخواهی از او خواستار بازگشتش می شود، نیگا بدوا نمیپذیرد اما سرانجام مهر کودکانش او را به آغوش خانواده بازمیگرداند.

حواشی

در شرایطی که استاد خسرو شکیبایی دیگر در میان ما نیست، نمی توان از فیلمی که او در آن حضور دارد نوشت و از حضور شکیبایی چیزی ننوشت. آقای بندری نقشی است که انگ شکیبایی است،  حضور شکیبایی مثل همیشه حضور شیرینی است.

خوبی این کاراکتر این است که خصوصیاتش به خصوصیات خود شکیبایی نزدیک است.در  تمام حرفهایی که در مورد زندگی شکیبایی شنیده ایم، درباره ی شخصیت ساده و کودکانه ی او صحبت شده است. شاید برای همین است که شکیبایی این قدر در نقش خود راحت است و روان شدن فیلم هم کمک می کند.

یکتا ناصر هم وجه کودکانه ای در وجودش دارد که به شخصیتش نزدیک است و همین به او کمک می کند.

بخش دانلود
1 تماشای آنلاین و رایگان
1 HLS
1 دانلود با کیفیت 720 | رایگان
1.3 GB
1 دانلود با کیفیت 480 | رایگان
704 MG
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز