آپارتمان آقای هنرپیشه
شب
روز

آپارتمان آقای هنرپیشه

از 0 رای
محصول : ایران
زبان : فارسی
سال ساخت : 1394
زمان :وارد نشده
رده بندی سنی : وارد نشده
خلاصه داستان :

داستان این تله فیلم در مورد زندگی هنر پیشه‌ای است که به خاطر مشکلات مالی قصد فروش آپارتمانش را دارد که ...

معرفی فیلم سینمایی آپارتمان آقای هنرپیشه :

داستان «آپارتمان آقای هنرپیشه» در مورد زندگی یک هنرپیشه مطرح سینما است که به خاطر بدهی مجبور به فروش آپارتمان خود می شود. در این مدت اتفاقات مختلف و کمیک از طرف اقشار مختلف مردم در مواجهه با خرید آپارتمان با آقای هنرپیشه می افتد.

بررسی

فیلم «آپارتمان آقای هنرپیشه» به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی سید محمدرضا رئیسی، پس از گذشت تقریباً پنج سال از تاریخ تولید، در روز پنجشنبه مورخ ٣٠ مرداد ۱۳۹۹ با توجه به شیوع ویروس کرونا و استقبال مردم از اکران آنلاین فیلم ها در شبکه های VOD، توسط موسسه هنر اول در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

کارگردان (سید محمدرضا رئیسی) :

کارگردانی فیلم «آپارتمان آقای هنرپیشه» بر عهده سید محمدرضا رئیسی نویسنده، تهیه کننده و کارگردان ۵۲ ساله مشهدی بوده است، وی کار خود را به صورت تجربی و از فیلم کوتاه آغاز کرده و فیلم «آپارتمان آقای هنرپیشه» پنجین فیلم بلند رئیسی محسوب می شود، وی پیش از این تله فیلم های «گلناز»، «روزهای سبز»، «پیشخدمت»، «گوزن» و … را جلوی دوربین برده بود، تله فیلم «گوزن» آخرین فیلم این کارگردان محسوب می شود که در سال ۱۳۸۹ با حضور بازیگرانی همچون کیانوش گرامی، حسین سلیمانی، گیتی معینی و … کارگردانی کرده بود.

بازیگران و نقش ها

بازیگران فیلم «آپارتمان آقای هنرپیشه» عمدتاً بازیگران تلویزیون و تله فیلم هستند و همانند همان کارهای سابقشان به ایفای نقش در این فیلم پرداخته اند، اما حساب فتحعلی اویسی جدا از سایر بازیگران این فیلم است، وی که در این فیلم به نوعی نقش اصلی را بر عهده دارد،  همانند اکثر آثار سابقش به خوبی از عهده نقش خود بر آمده است.
بخش دانلود
5 بخش دانلود
BluRay 1080p Full HD
BluRay 1080p
BluRay 720p
BluRay 480p
Web Dl
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز