روز بازی : با روایت عادل فردوسی پور

نام برنامه : روز بازی
Matchday

موضوع | ژانر : مستند | ورزشی
محصول کشور : اسپانیا
زبان : انگلیسی

دوبله اختصاصی فارسی
با صدای :
عادل فردوسی پور
مدیریت دوبلاژ : وحید منوچهری

سال تولید : ۲۰۱۹
تاریخ انتشار : ۲۰۱۹
تعداد قسمت ها : ۸ قسمت
مدت زمان : هر قسمت ۴۵ دقیقه

کارگردان : اوریول کوئرول
بازیگران : سرخیو بوسکتس، کلمنت لنگلت، لئو مسی، جرارد پیکه، سرگی روبرتو، لوئیس فرناندو سوارز، مارک آندره تر اشتگن، ارنستو والورده، آرتورو ویدال ، جوزف ماریا بارتومو

خلاصه برنامه :

سریال روز بازی با روایت عادل فردوسی پور به کارگردانی اوریول کوئرول در سال ۲۰۱۹ ساخته شده است. این سریال محصول کشور اسپانیا و در ژانر مستند و ورزشی می‌باشد. در این سریال سرخیو بوسکتس، کلمنت لنگلت، لئو مسی، جرارد پیکه، سرگی روبرتو، لوئیس فرناندو سوارز، مارک آندره تر اشتگن، ارنستو والورده، آرتورو ویدال , جوزف ماریا بارتومو به هنرمندی پرداخته‌اند.

درباره برنامه :

پس از مستندهای به روز فوتبالی و برنامه پرطرفدار کلاسیکو که در سال ۹۸ توسط عادل فردوسی پور برای شبکه نمایش خانگی دوبله یا تولید شد، نوبت به روایت و گویندگی مستند هشت قسمتی بارسلونا روز بازی رسید که در ایام نوروز ۹۹ در سرویس‌های وی‌اودی منتشر شد.

مستند روز بازی؛ بارسلونا از درون لحظاتی حساس از فصل ۱۹-۲۰۱۸ باشگاه بارسلونا با تصاویری نزدیک از زندگی بازیکنان این تیم مثل مسی، پیکه، ترشتگن و سوارز را در هشت قسمت به تصویر کشیده است. محتوای کاملاً جدید و اختصاصی این مستند که در استودیوی باشگاه بارسلونا تولید شده، دسترسی بی‌سابقه‌ای به لحظات خصوصی و پشت صحنه موفقیت‌ها و چالش‌های تیم را در اختیار مخاطبان می‌گذارد.

این مستندِ هشت قسمتی، با نگاهی تازه به فرهنگ و فلسفه بارسا، مسیر باشگاه و بازیکنان را در راه رسیدن به اهدافشان در فصل ۱۹-۲۰۱۸ نمایش می‌دهد و روایت خاص و پرکشش عادل فردوسی‌پور آن را جذاب‌تر کرده است.

بعد از مستندهای دیگه‌گو مارادونا و فیلم رسمی جام جهانی ۲۰۱۸، این سومین مستند دوبله شده توسط عادل فردوسی‌پور است. این مستند را عادل فردوسی‌پور به همراه تیم دوبله‌ای که مدیریت آن با وحید منوچهری است روایت کرده…