نام سریال : کرگدن
قسمت : سه
تعداد قسمت ها : ۳ از ۲۶
موضوع | ژانر : ماجراجویی و اکشن
محصول کشور : ایران
زبان : فارسی
سال تولید : ۱۳۹۸
مدت زمان : حدودا ۶۰ دقیقه
تاریخ انتشار :
قسمت سوم سریال کرگدن

تهیه کننده : صادق یاری
نویسنده : مهرداد کورش نیا- علی اصغری
کارگردان : کیارش اسدی زاده
بازیگران : مصطفی زمانی، محمد امین، سارا بهرامی، مجید آقاکریمی، ستاره پسیانی، پانته آ پناهی ها، شراره دولت آبادی، پوریا رحیمی سام، مصطفی زمانی، هدی زین العابدین، کاظم سیاحی، بانیپال شومون، نادر فلاح، معصومه قاسمی پور، الهام کردا و مهدی کوشکی

خلاصه داستان :

پنج جوان، به واسطه مهارت‌هایشان وارد چالش کرگدن می‌شوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست، فارغ از اینکه چالش کرگدن از طرف یک مافیای بزرگ و پرقدرت طراحی شده است و ماجراهای غیرقابل پیش‌بینی را رقم می‌زنند…

درباره سریال کرگدن :

کرگدن سریال پر بازیگری است که اکثر آن‌ها را بازیگران تئاتری تشکیل می‌دهند که البته این روز‌ها اتفاق مرسومی در سینما و تلوزیون ایران می باشد. این سریال پر بازیگر در ژانر اجتماعی و اکشن است.

فیلمنامه کرگدن به قلم مشترک مهرداد کوروش نیا و علی اصغری نوشته شده است. کوروش نیا کارگردان و نویسنده‌ی با سابقه‌ی تئاتر، پیش از این آثاری، چون آخرین نامه (۱۳۹۵، ۱۳۹۳، ۱۳۸۹)، قرار (۱۳۹۴)، مونس (۱۳۹۴) و کابوس یک رویا (۱۳۸۹، ۱۳۸۲) را روی صحنه‌ی تئاتر برده است.
علی اصغری نیز پیش از این نویسندگی آثاری، چون فیلم سینمایی دهلیز، آب نبات چوبی و فصل فراموش فریبا را نیز به عهده داشته است. کرگدن دومین همکاری ایت تیم نویسندگی است که پیش‌تر نویسندگی سریال ممنوعه به کارگردانی امیر پور کیان را نیز مشترکا انجام داده بودند و با استقبال مخاطبین نیز مواجه شدند.