گرینلند (Greenland (2020
شب
روز

گرینلند (Greenland (2020

از 0 رای
تماشای آنلاین و دانلود رایگان ( اما قانونی )
زیرنویس فارسی
محصول : UK USA
زبان : English
کارگردان : Ric Roman Waugh
سال ساخت : 2020
زمان :1 ساعت و 59 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین 13 سال
خلاصه داستان :

داستان فیلم درباره خانواده ایست که باید برای زنده ماندن در مقابل سقوط شهاب سنگ ها مبارزه می کنند و…

معرفی فیلم سینمایی گرینلند (Greenland (2020 :

شاید شما هم برای گذراندن اوقات فراغت خود به دنبال فیلمی سرگرم‌کننده و جذاب باشید؛ ولی ندانید چه فیلمی را ببینید و در واقع به دنبال یک پیشنهاد خوب برای تماشا هستید. به همین خاطر این بار به سراغ معرفی فیلم «گرینلند؛ Greenland» رفته‌ایم که ژانری فاجعه‌ای دارد و یک رخداد ناگوار در زمین را به تصویر می‌کشد.
داستان فیلم درباره خانواده‌ای است که باید برای زنده ماندنشان هنگام برخورد یک دنباله دار به زمین مبارزه کنند. جان، همسرش آلیسون و پسرشان سفر خطرناکی را شروع می‌کنند تا به منطقه ای امن برسند. این خانواده در میان ترس و وحشت و بی قانونی که تمام سطح شهر را دربرگرفته به دنبال پیدا کردن مکانی امن هستند.

نکته

** پیرو قراردادهای منعقد شده با تهیه کنندگان فیلم ها، در “طرح نشر رایگان” با همکاری شرکت های ایرانسل، همراه اول و سایر اپراتورها ترافیک حاصل از دانلود یا تماشای آنلاین هر فیلم بصورت درآمد ترافیکی محسوب و مستقیما به حساب شرکت توزیع کننده یا تهیه کننده آن فیلم منظور می گردد. |
بنابراین : در این طرح  هزینه ای از کاربران filmasa.ir دریافت نمی شود و دانلود یا تماشای آنلاین فیلم ها توسط شما کاملا رایگان می باشد.

بخش دانلود
1 تماشای آنلاین
1 دانلود کیفیت HQ-1080 | رایگان
1 دانلود کیفیت 1080 | رایگان
1 دانلود کیفیت 720 | رایگان
1 دانلود کیفیت 480 | رایگان
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز