گدایان تهران | تماشای آنلاین + دانلود رایگان اما قانونی
شب
روز

گدایان تهران | تماشای آنلاین + دانلود رایگان اما قانونی

از 0 رای
طرح نشر رایگان
محصول : ایران
زبان : فارسی
سال ساخت : 1391
زمان :وارد نشده
رده بندی سنی : وارد نشده
خلاصه داستان :

اصلان زندگی ارومی در روستا در کنار همسرش دارد او به علت بدهی اندکش و جاذبه های شهر تهران به این کلانشهر کشیده میشود اسلان در شهر با چنگیز آشنا میشود و سر از تکدی گری می اورد اما …

** پیرو قراردادهای منعقد شده با تهیه کنندگان فیلم ها، درطرح نشر رایگانبا همکاری شرکت های ایرانسل، همراه اول و سایر اپراتورها ترافیک حاصل از دانلود یا تماشای آنلاین هر فیلم بصورت درآمد ترافیکی منظور گردیده و مستقیما به حساب تهیه کننده آن فیلم  واریز می شود. |
بنابراین : در این طرح  هزینه ای از کاربران filmasa.ir دریافت نمی شود و دانلود یا تماشای آنلاین فیلم ها توسط شما کاملا رایگان می باشد.

 

معرفی فیلم سینمایی گدایان تهران :

فیلم گدایان تهران به کارگردانی عباس خواجه وند در سال ۱۳۹۱ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر کمدی و خانوادگی می‌باشد. در این فیلم علی صادقی، مهران غفوریان، احمد پورمخبر، کیمیا باباییان , الهه فرشچی به هنرمندی پرداخته‌اند.

بررسی

داستان فیلم گدایان تهران کاملاً خانوادگی با مضمونی کمدی طنز بوده که داستان مردی را روایت می‌کند که برای کسب ثروت از روستای خود به تهران می‌آید و با فردی آشنا می‌شود که کارش گدایی می‌باشد.
فیلم سینمایی گدایان تهران در کلانشهر تهران فیلم‌برداری شده و بخش پایانی آن در حاشیه شهر بوده که بمدت یکماه به طول انجامید و همچون آثار قبلی عباس خواجه وند موضوع آن برپایه دغدغه‌های جامعه با زبانی طنز است.
بازیگران فیلم گدایان تهران عباس خواجوند از گروهی باتجربه شامل مهران غفوریان و علی صادقی و زنده‌یاد احمد پورمخبر تشکیل شده که البته اخیراً صادقی در سریال موچین و غفوریان با سریال قورباغه دوباره مطرح گردیدند.
فیلم ایرانی گدایان تهران باوجود داشتن داستان و موضوع جذاب کمدی توانست جزء پرفروش‌ترین آثار جدید سال ۱۳۹۱ باشد و همچنین تماشاگران بسیاری را به سینما بیاورد.

بخش دانلود
1 تماشای آنلاین | رایگان
1 HLS
1 کیفیت 720 | رایگان
900 MG
1 کیفیت 480 | رایگان
549 MG
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز