تا ابد
شب
روز

تا ابد

از 0 رای
محصول : ایران
زبان : فارسی
سال ساخت : 1398
زمان :1 ساعت و 17 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

تا ابد، قصه ای قدیمی را به سبک و سیاقی بدیع برای مخاطب روایت میکند. داستان فیلم حول محور ربا و نزول و تأثیر آن بر زندگی میگردد و همانطور که نهایتا به مخاطب نشان میدهد؛ «پول برای ما دو حالت دارد، یا ما را می بوسد یا می کشد ...»

کیفیت ۴۸۰: مناسب برای تماشا در تبلت و موبایل

کیفیت ۷۲۰: مناسب برای تماشا در لپ‌تاپ و تبلت

کیفیت ۱۰۸۰: مناسب برای تماشا در تلویزیون

معرفی فیلم سینمایی تا ابد :

یک فیلم اپیزودیک که مشتمل بر ۴ اپیزود است :
اپیزود ۱
علی (مهرداد صدیقیان) قصد دارد با بی‌خوابی کشیدن رکوردی در گینس به نام خود ثبت کند تا به این طریق پولی به جیب بزند.او با نامزدش (ترلان پروانه)‌ بیهوده وقت می‌گذراند و مدام نگران این است که خوابش نبرد.
اپیزود ۲
عباس (بهرنگ علوی) به یک نزول‌خوار بدهی دارد و دقایق زیادی از فیلم برای پول جور کردن به این و آن زنگ می‌زند.او با خواهرزاده‌ی کوچکش در پارکی ول می‌گردد و هرجا بساط شرط‌بندی می‌بیند شانسش را برای بردن پول امتحان می‌کند.
اپیزود ۳
شخصیت مریض‌حال مرتضی (محسن کیایی) همانند عباس به‌دنبال تهیه کردن پول بدهی‌اش است. شخصیت او در تمام مدت زمان حضورش دادوبیداد دارد و با آدم‌های دیگر وارد درگیری و دعوا می‌شود.
اپیزود ۴
قصه‌ی چهارم همراهی تصادفی زن و مردی مرموز است که دقایق زیادی شنونده‌ی دیالوگ‌های آن دو با یک‌دیگر هستیم.

کارگردان :

فیلم تا ابد اولین تجربه کارگردانی امید امین نگارشی است که تجربه حضور در چندین پروژه سینمایی را به عنوان مدیر فیلمبرداری دارد و اولین ساخته سینمایی اش را با حضور بازیگرانی سرشناس و در ژانری اجتماعی در کارنامه اش ثبت کرد.
بخش دانلود
5 بخش دانلود
BluRay 1080p Full HD
BluRay 1080p
BluRay 720p
BluRay 480p
Web Dl
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز