بُهت
شب
روز

بُهت

از 2 رای
محصول : ایران
زبان : فارسی
ژانر : درام
کارگردان : عباس رافعی
سال ساخت : 1396
زمان :1 ساعت و 26 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

زوجی از قشر متوسط ایران امروز، پس از ۲۰ سال فراق اکنون که همدیگر را یافته‌اند برای تحکیم این عشق، سرنوشت بچه‌هایشان را با زوجی از طبقه پایین جامعه گره می‌زنند، غافل از اینکه این آغازی برای فروپاشی هر ۲ خانواده است.

کیفیت ۴۸۰: مناسب برای تماشا در تبلت و موبایل

کیفیت ۷۲۰: مناسب برای تماشا در لپ‌تاپ و تبلت

کیفیت ۱۰۸۰: مناسب برای تماشا در تلویزیون

معرفی فیلم سینمایی بهت :

داستان فیلم در مورد زوجی مرفه است که نمی‌توانند بچه‌ داشته باشند. به همین دلیل از زوجی دیگر می‌خواهند تا از طریق رحم اجاره‌ای، بچه‌ آنها به دنیا بیاورند.
دو خانواده در به دنیا آمدن یک بچه درگیر می‌شوند. خانواده‌ای که وضع مالی خوبی دارند و در مقابل خانواده‌ای که باید خودش را از مشکلات مالی نجات دهد و در هر دو طرف این دو طبقه متفاوت، دو زن قرار گرفته‌اند که باید زندگی خود و خانواده خود را نجات دهند.
فیلم بهت در مورد رحم اجاره‌ای و لقاح مصنوعی است. 
سوژه رحم اجاره ای و لقاح مصنوعی که بحث امروز جامعه و مشکل بسیاری از خانواده ها است.

بررسی

فیلم بهت شاید موضوع جدیدی نداشته باشد اما بازی خوب بازیگرانی هم چون مهتاب کرامتی باعث شده است که فیلم تماشاگران را به خودش جلب کند.
مهتاب کرامتی بازیگر نقش اصلی فیلم است که توانسته مانند دیگر تجاربش این بار هم بازی خوبی ارائه دهد و طرفداران خود را راضی نگه دارد. رعنا آزادی ور هم بازیگر مکمل فیلم است. علیرضا آقاجانی و محمدرضا رهبری نقش مردان این فیلم را بازی می‌کنند.

کارگردان (عباس رافعی) :

رافعی از جمله کارگردانانی است که دل خود را به دریا زد و فیلم خود را اکران آنلاین کرد اما در ریسکی که انجام داد خوش شانس نبود و با نمونه قاچاق خود روبه‌رو شد.
او در مورد قاچاق فیلمش گفته بود: «من وقتی این موضوع را متوجه شدم، بهت‌زده شدم. خیلی عجیب است. یعنی نمی‌شود امنیت این رسانه به گونه‌ای بالا برود که فیلم به این سرعت قاچاق نشود؟»

عوامل فیلم

در روند دیدن فیلم می‌توانید از فیلم‌برداری خوب فیلم و بازی خوب مهتاب کرامتی لذت ببرید. کیفیت بصری فیلم بسیار بالا است و چرا که محمود کلاری مدیر فیلمبرداری بهت است.
همچنین موسیقی فردین خلعتبری به وقایع دردناک فیلم عمق احساسی خوبی اضافه کرده است.
فلیم در پشت صحنه عوامل حرفه‌ای دارد که همین امر باعث شده که فیلم خوش ساخت باشد.
بخش دانلود
4 بخش دانلود
BluRay 1080p Full HD
BluRay 1080p
BluRay 720p
BluRay 480p
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز