کتاب های خون (Books of Blood (2020
شب
روز

کتاب های خون (Books of Blood (2020

از 1 رای
تماشای آنلاین و دانلود رایگان ( اما قانونی )
زیرنویس فارسی
محصول : USA
زبان : English
کارگردان : Brannon Braga
سال ساخت : 2020
زمان :1 ساعت و 47 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

سه داستان که از نظر مکانی و زمانی به همدیگر مربوط هستند که سفری به قلمرویی ممنوعه آغاز می شود...

معرفی فیلم سینمایی کتاب های خون (Books of Blood (۲۰۲۰ :

قصه کلی فیلم از سه داستان تشکیل شده که داستان اول حول بنت (یول واسکز)، یک آدمکش حرفه‌ای جریان دارد که در جستجوی کتابی خاص می‌گردد، که ممکن است ارتباط پنهانی با یک نیروی تاریک ماورا طبیعی داشته باشد.
مرکز داستان دوم شخصیت جنا (بریت رابرتسون) است، یک زن جوان بسیار حساس که با آسیب دیدگی در یک حادثه مرموز روبرو شده. او به واسطه این حادثه ماهها در بیمارستان روانی بستری بوده است. او که به دنبال شروع تازه‌ای دور از مادر متکبر و ناپدری بی‌تفاوت خود است، اتاقی را در یک شهر کوچک رزرو می‌کند که ممکن است یک راز وحشتناک را درون خود پنهان کرده باشد.
در این میان، داستان سوم، قصه مری (آنا فریل)، روانشناسی است که از مرگ پسر خردسالش دلهره دارد. در این میان سیمون (رافی گاورون)، مرد جوانی که ادعا می‌کند یک رسانه روانی بین انسان و مردگان است، با او تماس می‌گیرد و می‌گوید که از آن طرف قبر پیامی برای او دارد. اما این برخورد نیز زندگی هر دو شخص را تحت هیجانات تهدید آمیزی قرار می‌دهد.

نکته

** پیرو قراردادهای منعقد شده با تهیه کنندگان فیلم ها، در “طرح نشر رایگان” با همکاری شرکت های ایرانسل، همراه اول و سایر اپراتورها ترافیک حاصل از دانلود یا تماشای آنلاین هر فیلم بصورت درآمد ترافیکی محسوب و مستقیما به حساب شرکت توزیع کننده یا تهیه کننده آن فیلم منظور می گردد. |
بنابراین : در این طرح  هزینه ای از کاربران filmasa.ir دریافت نمی شود و دانلود یا تماشای آنلاین فیلم ها توسط شما کاملا رایگان می باشد.

بخش دانلود
1 تماشای آنلاین
1 دانلود کیفیت HQ-1080 + رایگان
1 دانلود کیفیت 1080 + رایگان
1 دانلود کیفیت 720 + رایگان
1 دانلود کیفیت 480 + رایگان
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز