ایوا (Ava (2020 | تماشای آنلاین + دانلود رایگان
شب
روز

ایوا (Ava (2020 | تماشای آنلاین + دانلود رایگان

از 1 رای
تماشای آنلاین و دانلود رایگان ( اما قانونی )
دوبله فارسی
محصول : USA
کارگردان : Tate Taylor
سال ساخت : 2020
زمان :1 ساعت و 36 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین بالای 17 سال
خلاصه داستان :

یک آدم‌کش حرفه‌ای به نام ایوا که به دستور یک سازمان سری، چهره‌های عالی‌رتبه و سرشناس را در کشورهای مختلف جهان به قتل می‌‎رساند، پس از ناکامی در یکی از ماموریت‌هایش، باید برای نجات جان خود تلاش کند و...

معرفی فیلم سینمایی ایوا (Ava (۲۰۲۰ :

ایوا یک آدمکش است که به سراغ یک تاجر فرانسوی به نام پیتر همیلتون می رود. پیش از بازگشت او به بوستون، یک زن صدای صحبت هایش با هدف را می شنود. ایوا به بوستون می رسد و در یک هتل می ماند. او به دیدن خواهرش جودی می رود و معلوم می شود که ایوا ۸ سال پیش از خانه فرار کرده است. سپس برای یک ماموریت دیگر به ریاض می رود تا تاجری آلمانی را بکشد ولی همه چیز باید طبیعی به نظر برسد. او سم به آن تاجر تزریق می کند تا در عرض ۱۵دقیقه مرگی شبیه سکته داشته باشد. اما دو نفر از زیردستان تاجر خبردار می شوند.

ایوا (به انگلیسی: Ava)، یک فیلم آمریکایی در ژانر اکشن دلهره‌آور به کارگردانی تیت تیلور و نویسندگی متیو نیوتن است که در سال ۲۰۲۰ منتشر شد. فیلم‌برداری این فیلم از سپتامبر ۲۰۱۸ در بوستون آغاز شد. ایوا در  تاریخ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ توسط ورتیکال انترتینمنت اکران شد.

یک تروریست عاطفی!

فیلم سازوکار درونی یک سازمان تروریستی که وابسته به سازمان سیا است را از نمای نزدیک مورد بررسی قرار می‌دهد. یک تروریست تحت نظر سیا آموزش دیده است و طعمه‌های مورد نظر CIA را تعقیب و در نهایت از میان برمی‌دارد. اما مشکل اینجاست که ایوا که نقش وی را جسیکا چستن بازی می‌کند همواره قبل از کشتن سوژه‌های خود عادت دارد از آنها بپرسد: «چه کاری صورت داده‌اند که شایسته مجازات و تنبیه شده‌اند؟». او نوعی همذات‌پنداری با سوژه‌هایش دارد؛ برای آنان این حق را قائل است که خود اعتراف کنند چرا باید کشته شوند، شاید هم می‌خواهد با این اعتراف و اقرار پیش از مرگ به نوعی بار گناه آنها را سبک کند!

حواشی

در اوت ۲۰۱۸، انتقادهایی متیو نیوتن را نشانه رفت که در آن زمان قرار بود کارگردانی فیلم را به عهده داشته باشد. گفته می شد او در چند فقره حمله و خشونت خانگی دست داشته است. علاوه بر این اتهامات، او اعتراف کرد به نامزدش بروک سچول حمله کرده است. جسیکا چستین که از مدافعان جنبش #من_هم بود، به خاطر کار با نیوتن به دورویی متهم شد. نیوتن نهایتاً از کارگردانی فیلم عقب کشید و تیت تیلور جایگزین او شد. اما نیوتن به عنوان نویسنده اثر مقامش را حفظ کرد.

زنان به عنوان هسته اصلی فیلم‌های اکشن در هالیوود

تروریست عاطفی فیلم اما بعد دیگری نیز دارد؛ وی تنها با سوژه‌هایش همذات‌پنداری نمی‌کند بلکه با مرشد خود که تربیت‌کننده وی به عنوان یک تروریست بوده نیز از نظر عاطفی بسیار نزدیک است! جان مالکوویچ ایفاگر نقش معلم و مربی ایوا در این فیلم است؛ فردی که ایوا بشدت به وی وابسته است و حتی زمانی که سازمان تصمیم به حذف ایوا می‌گیرد، مالکوویچ مانع این امر می‌شود؛ مسئله‌ای که در طراحی یک سازمان تروریستی مقداری دور از واقعیت بنظر می‌رسد.
در سال‌های اخیر روی آوردن به زنان به عنوان هسته اصلی فیلم‌های اکشن در هالیوود رایج شده است؛ هرچند که در ایوا بار عاطفی یک تروریست به شدت برجسته شده است و تلاش شده غسل تعمید مناسبی به تروریست‌ها داده شود و این گونه تصویر شود که حتی تروریست نیز قبل از کشتن سوژه خود ممکن است لحظه‌ای به ذهنش متبادر شود که چرا باید این سوژه از میان برده شود؟

بازیگران و نقش ها

جسیکا چستین در نقش ایوا
کالین فارل در نقش سایمون
جینا دیویس در نقش بابی
کامن در نقش مایکل، نامزد سابق ایوا
جان مالکوویچ در نقش دوک
کریستوفر دامیگ در نقش گانتر
جوان چن در نقش تونی
دایانا سیلورز در نقش کمیل
جس وایکسلر در نقش جودی، خواهر ایوا
یوان گریفید در نقش پیتر همیلتون
جو سوبالو جونیور در نقش الخاندرو

نکته

** پیرو قراردادهای منعقد شده با تهیه کنندگان فیلم ها، در “طرح نشر رایگان” با همکاری شرکت های ایرانسل، همراه اول و سایر اپراتورها ترافیک حاصل از دانلود یا تماشای آنلاین هر فیلم بصورت درآمد ترافیکی منظور و مستقیما به حساب شرکتتوزیع کننده یا تهیه کننده آن فیلم واریز می گردد. |
بنابراین : در این طرح  هزینه ای از کاربران filmasa.ir دریافت نمی شود و دانلود یا تماشای آنلاین فیلم ها توسط شما کاملا رایگان می باشد.

بخش دانلود
1 تماشای آنلاین و رایگان
1 دانلود رایگان + با کیفیت HQ-1080
1 دانلود رایگان + با کیفیت 1080
1 دانلود رایگان + با کیفیت 720
1 دانلود رایگان + با کیفیت 480
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز