شب
روز
Cara Delevingne

Cara Delevingne

مد و مانکن.
مدلینگ[ویرایش]
دلوین اولین بار در سن ده سالگی شروع به مدل‌سازی در یک شات سرمقاله توسط بروس وبر برای ووگ ایتالیا در کنار مدل بانوی الوییز آنسون بود. در سال ۲۰۰۹ در Storm Model Management پس از سارا دوکاس بنیانگذار طوفان، و با زن کیت ماس کشف خال خال را امضا کردند و وارد بنگاه مدلینگ Storm Model Management شد.اولین حضور دلوین در سالن مد و مانکن، سال ۲۰۱۱ در هفته مد لندن بود. در ۸ ژوئن ۲۰۱۵ پروفایل دلوین از وب سایت Storm Model Management حذف شده بود و از آن به بعد او روابط را با Storm Model Management به هم زده و به حرفه بازیگری خود تمرکز می‌کند. او بعد در اوت ۲۰۱۵ اعلام کرد که دلیل عمده (ترک سیگار) مدلسازی و تمرکز بر بازیگری اش بوده. استرس تا حد زیادی مشارکت داشته که در حال توسعه پسوریازیس بیماری پوستی است. او مدل ویکتوریا سیکرت فشن شو نیز بوده و در چندین فشن شوی آن نیز حضور داشته است.

طراحی[ویرایش]
دلوین دو مجموعه از مد برای دی‌کی‌ان‌وای و Mulberry طراحی کرده‌است و برای دی‌کی‌ان‌وای مجموعهٔ پوشش برجسته و انواع مختلف مدل خیابانی و ورزشی طراحی کرده‌است.

بازیگری[ویرایش]
کارا دلوینَ در سال ۲۰۱۴ در جشنواره فیلم تورنتو برای فیلم صورت یک فرشته.
در ژوئن ۲۰۱۴ دلوین اولین سریال تلویزیونی خود را در قسمت آخر فصل سه سریال (هدیه تئاتر) بازی کرده‌است که نقش که یک دخترک چوپان را به عهده دارد.دلوین در فیلم ۲۰۱۴ به نام صورت یک فرشته به همراه دانیل برول و کیت بکینسیل در نقش ملانی ایفا کرد.
او همچنین در فیلم کشتزارهای لندن (بر اساس رمانی به همین نام در سال ۱۹۸۹ توسط مارتین امیس در نقش کات تالنت) و در یک فیلم فانتزی ۲۰۱۵ به نام پن و ایفای نقش شخصیت جون مون / انچنترس در فیلم جوخه انتحار پرداخته است. همینطور فیلم والرین و شهر هزار سیاره که در آن با ریانا و دین دی‌هان هم بازی شد، علاوه بر آن در فیلم شهرهای کاغذی هم به ایفای نقش پرداخت.

موسیقی[ویرایش]
دلوین خواننده، نوازنده گیتار و درام می‌باشد. در سال ۲۰۱۲ تحت نظر سایمون فولر به نوشتن و ضبط دو آلبوم استدیویی پرداخت. دلوین تا کنون چندین آهنگ را کاور کرده است. کارا در موزیک ویدئوهای خوانندگانی همچون تیلور سوئیفت، هالزی حضور داشته است.

نویسندگی[ویرایش]
در اکتبر سال ۲۰۱۷، دلوین کتاب رمانی تحت عنوان “آینه، آینه” برای گروه سنین نوجوانان چاپ کرد. این کتاب در ۲۵۱ صفحه چاپ شده است که در مورد روابط دوستی بین دو جوان می‌باشد.

منبع : ویکی پدیا

زندگی در یک سال (Life in a Year (2020

4.9/10
USA - 2020
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز