شب
روز

برندگان گلدن گلوب ۲۰۲۰ اعلام شدند

0/5 از 0 رای

بهترین بازیگر مرد نقش اصلی در سریال موزیکال یا کمدی

برنده: رامی یوسف برای سریال Rami

بن پلت (The Politician)
پل راد (Living With Yourself)
رامی یوسف (Rami)
مایکل داگلاس (The Kominsky Method)
بیل هیدر (Barry)

بهترین بازیگر زن نقش اصلی در سریال موزیکال یا کمدی

برنده: فیبی والر-بریج برای سریال Fleabag

کریستینا اپل‌گیت (Dead to Me)
فیبی والر-بریج (Fleabag)
ناتاشا لیون (Russian Doll)
کریستن دانست (On Becoming a God in Central Florida)
ریچل بروزناهان (Marvelous Mrs. Maisel)

بهترین بازیگر مرد نقش مکمل تلویزیون

برنده: استلان اسکارسگارد برای سریال Chernobyl

آلن آرکین (The Kominsky Method)
کیرن کالکین (Succession)
اندرو اسکات (Fleabag)
استلان اسکارسگارد (Chernobyl)
هنری وینکلر (Barry)

بهترین بازیگر مرد در مینی‌سریال‌ها یا فیلم‌های تلویزیونی

برنده: راسل کرو برای سریال The Loudest Voice

کریستوفر ابوت (Catch-22)
ساشا بارون کوهن (The Spy)
راسل کرو (The Loudest Voice)
جرد هریس (Chernobyl)
سم راکول (Fosse/Verdon)

بهترین سریال درام

برنده: سریال Succession

Big Little Lies
The Crown
Killing Eve
The Morning Show
Succession

بهترین فیلم خارجی زبان

برنده: فیلم Parasite

The Farewell
Pain and Glory
Portrait of a Lady on Fire
Parasite
Les Misérables

بهترین بازیگر مرد نقش اصلی در سریال درام

برنده: برایان کاکس برای سریال Succession

برایان کاکس (Succession)
کیت هرینگتون (Game of Thrones)
رامی ملک (Mr. Robot)
بیلی پورتر (Pose)
توبیاس منزیس (The Crown)

بهترین کارگردانی

برنده: سم مندس برای فیلم ۱۹۱۷

بونگ جون-هو (Parasite)
سم مندس (۱۹۱۷)
تاد فیلیپس (Joker)
مارتین اسکورسیزی (The Irishman)
کوئنتین تارانتینو (Once Upon a Time in Hollywood)

بهترین فیلم‌نامه

برنده: کوئنتین تارانتینو برای فیلم Once Upon a Time in Hollywood

نوآ بامباک برای فیلم Marriage Story
بونگ جون-هو و هان جین-وون برای فیلم Parasite
آنتونی مک‌کارتین برای فیلم The Two Popes
کوئنتین تارانتینو برای فیلم Once Upon a Time in Hollywood
استیون زایلیان برای فیلم The Irishman

بهترین انیمیشن

برنده: انیمیشن Missing Link

Frozen II
How to Train Your Dragon: The Hidden World
Missing Link
Toy Story 4
Lion King

بهترین بازیگر زن نقش مکمل فیلم

برنده: لورا درن برای فیلم Marriage Story

کتی بیتس (Richard Jewell)
آنت بنینگ (The Report)
لورا درن (Marriage Story)
جنیفر لوپز (Hustlers)
مارگو رابی (Bombshell)

بهترین سریال موزیکال یا کمدی

برنده: سریال Fleabag

Barry
Fleabag
The Kominsky Method
The Politician
The Marvelous Mrs. Maisel

بهترین ترانه اورجینال فیلم

برنده: ترانه I’m Gonna) Love Me Again) از فیلم Rocketman

Beautiful Ghosts از فیلم Cats
I’m Gonna) Love Me Again) از فیلم Rocketman
Into the Unknown از فیلم Frozen II
Spirit از فیلم The Lion King
Stand Up از فیلم Harriet

بهترین بازیگر زن نقش مکمل در تلویزیون

برنده: پاتریشا آرکت برای سریال The Act

پاتریشا آرکت (The Act)
هلنا بونهام کارتر (The Crown)
تونی کولت (Unbelievable)
مریل استریپ (Big Little Lies)
امیلی واتسون (Chernobyl)

بهترین بازیگر زن نقش اصلی در سریال درام

برنده: الیویا کلمن برای سریال The Crown

جنیفر انیستون (The Morning Show)
ریس ویترسپون (The Morning Show)
نیکول کیدمن (Big Little Lie)
الیویا کلمن (The Crown)
جودی کارنر (Killing Eve)

بهترین بازیگر زن در مینی‌سریال‌ها یا فیلم‌های تلویزیونی

برنده: میشل ویلیامز برای سریال Fosse/Verdon

کیتلین دیور (Unbelievable)
جوئی کینگ (The Act)
هلن میرن (Catherine the Great)
مریت ویور (Unbelievable)
میشل ویلیامز (Fosse/Verdon)

بهترین مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی

برنده: سریال Chernobyl

Catch-22
Chernobyl
Fosse/Verdon
The Loudest Voice
Unbelievable

بهترین بازیگر مرد نقش مکمل فیلم

برنده: برد پیت برای فیلم Once Upon a Time in Hollywood

تام هنکس (A Beautiful Day in the Neighborhood)
آنتونی هاپکینز (The Two Popes)
آل پاچینو (The Irishman)
جو پشی (The Irishman)
برد پیت (Once Upon a Time in Hollywood)

بهترین بازیگر مرد نقش اصلی در فیلم کمدی یا موزیکال

برنده: تارون اجرتون برای فیلم Rocketman

دنیل کریگ (Knives Out)
رومن گریفین دیویس (Jojo Rabbit)
لئوناردو دی کاپریو (Once Upon a Time in Hollywood)
تارون اجرتون (Rocketman)
ادی مورفی (Dolemite Is My Name)

بهترین بازیگر زن نقش اصلی در فیلم کمدی یا موزیکال

برنده: آوکافینا برای فیلم The Farewell

آوکافینا (The Farewell)
آنا د آرماس (Knives Out)
کیت بلانشت (Where’d You Go, Bernadette)
بینی فلدستین (Booksmart)
اما تامپسون (Late Night)

بهترین فیلم کمدی یا موزیکال

برنده: فیلم Once Upon a Time in Hollywood

Once Upon a Time in Hollywood
Jojo Rabbit
Knives Out
Rocketman
Dolemite Is My Name

بهترین بازیگر مرد نقش اصلی در فیلم درام

برنده: واکین فینیکس برای فیلم Joker

کریستین بیل (Ford v Ferrari)
آنتونیو باندراس (Pain and Glory)
آدام درایور (Marriage Story)
واکین فینیکس (Joker)
جاناتان پرایس (The Two Popes)

بهترین بازیگر زن نقش اصلی در فیلم درام

برنده: رنی زلوگر برای فیلم Judy

اسکارلت جوهانسون (Marriage Story)
سیرشا رونان (Little Women)
شارلیز ترون (Bombshell)
سینتیا اریوو (Harriet)
رنی زلوگر (Judy)

بهترین فیلم درام

برنده: فیلم ۱۹۱۷

The Irishman
Marriage Story
۱۹۱۷
Joker
The Two Popes

بهترین موسیقی متن اورجینال فیلم

برنده: هیلدور گودنادوتیر برای فیلم Joker

دنیل پمبرتون (Motherless Brooklyn)
الکساندر دسپلا (Little Women)
هیلدور گودنادوتیر (جوکر)
توماس نیومن (۱۹۱۷)
رندی نیومن (Marriage Story)

نظرات و نقدها ۰

دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز