تاج محل
شب
روز

تاج محل

از 0 رای
دانلود رایگان ( اما قانونی )
محصول : ایران
زبان : فارسی
کارگردان : دانش اقباشاوی
سال ساخت : 1394
زمان :وارد نشده
رده بندی سنی : وارد نشده
خلاصه داستان :

تاج محل فیلمی به کارگردانی دانش اقباشاوی و نویسندگی دانش اقباشاوی، کریم نیکونظر ساختهٔ سال 1391 است. این فیلم در تاریخ 4 مهر 1394 در سینماهای ایران اکران شده است.

معرفی فیلم سینمایی تاج محل:

در ابتدای فیلم فصل جانداری را پیش از آغاز داستان می‌بینیم که همان اخراج کارگران است. فضای خشن کارخانه و جامعه به خوبی به تصویر کشیده شده است. در فیلم ساده‌زیستی «حسین» را می‌بینیم که نشات گرفته از فرهنگ آبادان و گرم بودن فضای حاکم بر روابط مردم این شهر است. این ساده بودن خصوصیات آبادانی‌هاست و فرهنگ آبادان را به درستی تصویر می‌کشد.

افتخارات

فیلم «تاج محل» نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی فیلم اول از سی و یکمین جشنواره فیلم فجر، برنده جایزه طلایی بهترین فیلم جهان اسلام در سال ۲۰۱۳ از جشنواره فیلم مالزی و نامزد دریافت جایزه زنیت طلایی بهترین کارگردانی فیلم اول از سی هفتمین جشنواره فیلم مونترال ۲۰۱۳ بوده است.

آبادان امروز، آبادان دیروز

در این فیلم شاهد فضایی درباره شهری هستیم که روزگاری یکی از مهم‌ترین و مدرن‌ترین شهرهای ایران بوده است و کارگردان آبادان امروز را با اغماض زیاد و بدون ریاکاری و با مهربانی به تصویر می‌کشد. او اقلیمی را انتخاب کرده که به فضا و آدم‌های آن در فیلم پایبند می‌ماند. به عبارت دیگر کارگردان و نویسنده به فرم و روایت پایبندند.

فضایی که ما در این فیلم می‌بینیم فضای آبادان امروز ماست و به هیچ وجه برایمان غیرملموس و عجیب و غریب نیست. نوع زیست کاراکترها و کلماتشان کاملا درست نوشته شده و قطعا اینگونه داستان‌ها بدون زیست عوامل فیلم در چنین مکانی رخ نمی‌دهند.

نکته

** پیرو قراردادهای منعقد شده با تهیه کنندگان فیلم ها، در “طرح نشر رایگان” با همکاری شرکت های ایرانسل، همراه اول و سایر اپراتورها ترافیک حاصل از دانلود یا تماشای آنلاین هر فیلم بصورت درآمد ترافیکی منظور و مستقیما به حساب شرکت توزیع کننده یا تهیه کننده آن فیلم  واریز می گردد. |
بنابراین : در این طرح  هزینه ای از کاربران filmasa.ir دریافت نمی شود و دانلود یا تماشای آنلاین فیلم ها توسط شما کاملا رایگان می باشد.

بخش دانلود
1 دانلود رایگان + با کیفیت HQ-1080
1 دانلود رایگان + با کیفیت 720
1 دانلود رایگان + با کیفیت 480
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز