بی آب و نان…بیابان
شب
روز

بی آب و نان...بیابان

از 0 رای
محصول : ایران
زبان : فارسی
ژانر : مستند
سال ساخت : 1397
زمان :وارد نشده
رده بندی سنی : وارد نشده
خلاصه داستان :

خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که دوست داریم از شلوغیها و درگیری‌های کاری و همهمه شهر به جایی پناه ببریم که حتی تلفن همراهمان هم آنتن نداشته باشد، چرا که گاهی خارج از دسترس بودن هم نعمت بزرگی است!

معرفی مستند سینمایی بی آب و نان…بیابان :

«بی آب و نان…بیابان»، مستندی داستانی به نویسندگی و کارگردانی «مهدی گلستانیان» و روایت «علیرضا اوسیوند» و محصول سال ۱۳۹۷ است. این مستند، سفری چند روزه از «علیرضا اوسیوند» را روایت میکند. مخاطب با او همراه میشود و از شلوغی ها و آشفتگی های زندگی شهری می گذرد تا به آرامش و سکوت بیابان و کویر برسد.
در واقع در این سفر وی نوع دیگری از زندگی را تجربه می کند. او در این سفر با مردمی آشنا می شود که از طریق شتربانى و دامدارى در کویر و بیابان رزق و روزى زندگى خود و خانواده را تأمین مى کنند. و نیز برعکس ذهنیتی که عامه مردم نسبت به خشکى و بى آبى در بیابان ها و کویر دارند، در این مستند خلاف این قضیه نمایش داده میشود.

بررسی

فیلم بی آب و نان…بیابان به کارگردانی مهدی گلستانیان در سال ۱۳۹۷ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر مستند و پژوهشی می‌باشد. در این فیلم علی اوسیوند، احمد ذبیحی، امیرحسین مهران جو، رسول نقیبیان و حسن ملائی به هنرمندی پرداخته‌اند.
بخش دانلود
5 بخش دانلود
BluRay 1080p Full HD
BluRay 1080p
BluRay 720p
BluRay 480p
Web Dl
نظرات و نقدها ۰
دانلود جدید ترین فیلم ها – دانلود فیلم ژانر بندی شده | فیلماسا
شب
روز